Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Росіяни мають план на 120 днів війни проти України - ГУР

Росіяни мають план на 120 днів війни прти України, який буде корегуватися залежно від успіхів на сході України. 

Про це в ефірі телеканалу “Настоящее время” заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.

За його словами,захисники України зірвали план путінського бліцкригу із захоплення Києва, Харкова та Одеси, тому зараз основні зусилля окупанти зосередили на сході України.

За даними воєнної розвідки України росія ще має достатній потенціал для ведення довготривалої війни проти України.

За словами Скібіцького, противник застосовує на території України 103 батальйонно-тактичні групи, які безпосередньо беруть участь у бойових діях. Ще близько 40 БТГр знаходяться в резерві та можуть бути використані проти Збройних Сил України.

Також представник воєнної розвідки розповів, що у зв’язку з військовими невдачами окупаційних військ генеральному штабу рф доводиться кожні 30 днів коригувати плани вторгнення та зосереджувати всі зусилля лише на певних напрямках.

“Ми маємо підтверджену інформацію, що росіяни мають план на 120 днів війни. Подальше корегування цього плану буде залежати від того на скільки противник досягне успіху чи навпаки зазнає поразки на сході України. Проте мети так званої спеціальної воєнної операції, про яку путін заявляв на початку війни, росіянам так і не вдалося досягнути”, – зазначив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.

Читати також