Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Росіяни у Маріуполі готуються до "параду" і змушують цивільних розбирати завали

Російські окоупанти за їжу змушують маріупольців розбирати завали на вулицях, а також тіла вбитих та нерозірвані російські боєприпаси.

Як повідомляють у Головному управлінні розвідки Міністерства Оборони України, на центральних вулицях міста росіяни хочуть влаштувати "парад". 

Відповідальний за "парад" – перший заступник глави адміністрації президента росії, Сергій Кирієнко. Він уже прибув до Маріуполя.

На росії триває широкомасштабна пропагандистська кампанія – людям покажуть сюжети про те, як місцеві жителі "радіють" від зустрічі з окупантами. Для підготовки цих матеріалів, Маріуполь відвідали пропагандист володимир соловйов та очільник окупаційної адміністрації Донецька денис пушилін.

Читати також

26.05.2022 Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі

В мобільному госпіталі виконані вже 2 такі операції і врятовано життя наших воїнів. "Завдяки надскладним технологіям на професіоналізму наших військових хірургів, поранені вже самостійно ходять по палаті. Такі операції при бойовій травмі нирки не мають аналогів в світі. Військові хірурги України тримають стрій та впроваджують сучасні малоінвазивні операції для порятунку важких поранених", - додали в Командуванні.