Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Російські крилаті ракети оснащують електронікою, розробленою ще в 60-х роках

Російські крилаті ракети, якими дуже пишалися розробники, оснащені блоками наведення, створеними ще в 1960-1970-х роках.

Про це повідомляють у Головному управлінні розвідки міністерства оборони України.

Так, ракети типу Х-101 виготовлялися з 1999 до 2013 рік. Російські ЗМІ повідомляли про них як про гордість новітньої високоточної російської зброї.

Результат застосування окупантами ракет Х-101 під час бойових дій в Україні не був аж настільки ефективним. Електронна компонентна база виявилася значно старішою.

Українські експерти проаналізували системи наведення та навігації крилатих ракет типу Х-55, а також їх модифікацій Х-555 та Х-101. Аналіз засвідчив, що “сучасні” блоки наведення розроблені у 1960-1970 рр. та випускалися “Воронезьким заводом радіодеталей”, “Мінським заводом “Інтеграл” та іншими підприємствами радянського союзу.

Також, у “новітніх” ракетах використовується навігаційна система “ПГИ-2М”. Розроблена в 1977 році вона масово встановлювалася на літаках типу Су-27 або МіГ-29, радянського періоду виробництва.

 

 

Читати також

22.05.2022 Україна та Польща домовились спростити перетин кордону

Президент України зазначив, що нині українські міста стали побратимами із польськими, також побратимами стали український та польський народи, а країни - сестрами. "??Ми - рідні. І між нами немає бути кордонів чи бар?єрів. Український і польський народи ментально вони давно не розділяють. Тож ми дійшли згоди найближчим часом втілити це і у відповідній двосторонній Угоді. Спершу щодо спільного прикордонно-митного контролю, а згодом і єдиного умовного кордону, коли Україна буде членом Європейського Союзу. ?І я впевнений, що усі необхідні рішення спочатку для статусу кандидата для України, а потім і для повноправного членства неодмінно будуть ухвалені. Зокрема завдяки багатолітньому захисту Польщею українських інтересів на європейському континенті", - заявив Володимир Зеленський. Він подякував Дуді за спільну з лідеркою Словаччини ініціативу переконувати європейських колег, які все ще вагаються щодо статусу країни-кандидата на членство ЄС для України. Володимир Зеленський також зазначив, що Росія, розв'язавши війну, мимоволі змусила Україну та Польщу забути суперечки щодо спільного минулого. Також він анонсував законопроєкт про розширені можливості для громадян Польщі в Україні, щоб віддячити за те, як Польща прийняла українців, які рятуються від війни.