Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Російські спецслужби вивозять іноземців з Херсону, щоб влаштувати постановку

Російські спецслужби влаштовують постановочні сюжети у пропагандистських ЗМІ: вони насильно вивозять іноземців з Херсону до Криму.

Такі докази отримала Служба безпеки України, отримавши доступ до телефону працівника ФСБ.

Так, офіцери спецслужб придумують фейки, організовуючи насильну евакуацію людей з тимчасово окупованих територій. 

Службовець курував створення «картинки» для окупантів на Херсонщині.

У перехопленій розмові можна почути голосові повідомлення з його телефону та уривок сюжету, який вдалося зробити його "стараннями". 

Він був відповідальним за  "спецоперацію з евакуації" в Крим 19 громадян В’єтнаму, які працювали на ринку в Херсоні. У фіналі мало вийти відео, де іноземці б дякували рф за порятунок. Однак виявилося, що в’єтнамці не хочуть виїздити з міста. 

Потім з’ясувалося, що ті частково виїхали самостійно до Одеси. Рашисти влаштували погоню, але на вокзалі застали вже не 19, а 14. 
 

Читати також

22.05.2022 Українські десантники "Іглою" збили російський штурмовик Су-25

- Сьогодні в одному з районів виконання завдань, підрозділом протиповітряної оборони 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ був успішно збитий російський штурмовик Су-25 “Грач”. Броньований літак окупантів був назавжди приземлений розрахунком ПЗРК “Ігла”. Даний факт в черговий раз підтверджує професіоналізм воїнів-зенітників Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, - йдеться у повідомленні. Зазначається, що на нижньому фотознімку зафіксовано, як палає російський штурмовик Су-25 “Грач”, тобто все, що від нього залишилося.

22.05.2022 На Запоріжжі окупанти погрожують підприємцям, які відмовляються торгувати за рублі

- У Василівці окупаційна адміністрація затвердила курс валют на рівні 10 гривень за 25 рублів. Також повідомляють, що у випадку відмови підприємців продавати товари за рублі - з ними проведуть «профілактичну бесіду», - йдеться у повідомленні. Такж у Мелітполі колаборант Євген Балицький розпорядився суб'єктам господарювання з 20 травня 2022 року для розрахунків використовувати як гривню, так і рублі, а безготівкові розрахунки проводити лише в рублях. Зрадник також затвердив курс валют: 2 рублі за 1 гривню.