Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Російські військові зайшли на Херсонщині зайшли у ще дві ОТГ

Російські окупанти зайшли до ще двох територіальних громад у Херсонській області - до Великолепетиської та Горностаївської ТГ .

Так, Великолепетиська громада повідомила, що на її територію заїхали російські військові. 

- Можлива перевірка військовими домогосподарств. Просимо не панікувати. Покажіть документи, якщо попросять, не бійтеся виходити, - йдеться на сторінці громади у Фейсбук. 

Голова Горностаївської громади Дмитро Ляхно повідомив, що сьогодні до селища заїхали представники російських військ та заявили про створення комендатури.

- Головне їхнє завдання, повідомили, - підтримка правопорядку. Зберігаємо спокій та підтримуємо один одного. Нагадую, при зупинках їх патрулями прохання: не провокувати, для збереження власного здоров'я. Майте при собі документи. Тримаймося, - написав він. 

Читати також

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.