Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Російський окупант зізнався по телефону, що дозвіл на мародерство дав особисто путін

Окупанти мали офіційний дозвіл на мародерство. Крадіжки на територіях, які вони тимчасово захоплюють, не вважаються злочином. Більше того, дозвіл на це їм дав особисто путін.

Про це повідомляють у пресслужбі СБУ України після перехоплення однієї з телефонних розмов.

"Тобто, це не карається кримінально, що ми мародеримо. Це дозволено. путін дозволив ж. Указ давав, що мародерити можна", – розповідає загарбник дружині.

Окупант заздрить старшині, який «телевизоры намародерил, стиральные машинки, гриль… все гребёт!». Тож склав свій «бізнес-план»: хоче накрасти собі військову екіпіровку. Адже обмундирування на «спецоперацію» їм доводиться купувати самим.

«Я сиджу в цих (намародерених - прим.) берцях, а вони, знаєшь, як чешки, еб*ть. Ну просто чешки. А візьми наші уставні: по два кілограми один берець важить. У них, по-перше, нога пітніє. А в цих - продуває... З вентиляційною тканиною", – захоплюється загарбник. 

 

Читати також

30.06.2022 Ракетні обстріли по лісах Житомирщини: збитки склали більше 35 мільйонів гривень

У результаті ракетного обстрілу здійсненого окупантами по лісам Житомирщини, постраждали такі піжприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства: ДП «Коростенське ЛМГ», ДП «Народицьке СЛГ», ДП «Овруцьке СЛГ», ДП «Радомишльське ЛМГ», ДП «Коростишівське ЛГ». Під час горіння лісових масивів (у 15 випадках лісових пожеж) відбулось забруднення атмосферного повітря неорганізованими викидами забруднюючих речовин на загальній площі лісових насаджень 21,55 га. Загальний розмір шкоди завданий атмосферному повітрю склав 35 мільйонів 796 тисяч гривень. Відповідні матеріали та розрахунки передані до Оперативного штабу при Державній екологічній інспекції України та правоохоронних органів з метою долучення до кримінальних справ та в подальшому стягнення збитків нанесених довкіллю з російської федерації.

30.06.2022 "Було багато трупів": російський моряк - про невдалий порятунок крейсера "Москва"

«Там було багато трупів і, переважно, порятунок відбувався дуже сумно. Корабель втратили, він потонув, його не змогли відбуксирувати…Я надивився, що було на «Москві», і не хотів далі бачити, що посередині моря вмираєш. Це дуже страшно. І я відмовився…» – розповідає колишній матрос. Так він вирішив піти у піхотинці. За три тижні тренувань інструктори-вагнерівці допомогли йому «змінити профіль». І невдовзі його відправили на розвідку у Волноваський район. Перше ж бойове завдання виявилося провальним: «розвідники» натрапили на засідку ЗСУ і вціліти вдалося лише трьом із 30 окупантів. Російські командири кинули своїх поранених на полі бою. Першу медичну допомогу він отримав уже від бійців ЗСУ, які взяли його полон.