Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Російський танк скерував вогонь, але скінчилися набої: онук Марії Приймаченко розповів про службу в теробороні

У одному із підрозділів Сил територіальної оборони Збройних Сил України міста Київ служить онук відомої художниці Марії Примаченко.

Повідомляє Інформагентство АрміяInfor.

Петро Примаченко - український художник та бізнесмен, який 24 лютого взяв до рук автомат і пішов захищати Україну від ворогів.

Чоловік пройшов пекельні точки під час оборони столиці та Київської області. За три місяці Петро змінив достатню кількість позицій, виконував різні завдання за призначенням. Водночас найважче, що пережив боєць на війні, це загибель побратимів.

"Найболючіше — втрачати близьких людей. Мого товариша — отця Максима — росіяни вбили, а потім проїхали по ньому танками. Більшого звірства і цинізму я в житті не бачив", — зі сльозами на очах згадує військовий.

Були і напружені моменти коли життя Петра було на волосині:

"На повному ходу російський танк пройшов біля площі Шевченка повз нас, потім помітив позицію і скерував у бік неї вогонь. Ми з побратимом перехрестилися, але в найвідповідальніший момент у танка закінчилися набої. Наші сусіди відкрили вогонь з NLAW та знищили ворога".

У мирній Україні Петро Примаченко мріє про відкриття власної художньої виставки в рідному Києві. Адже картини митця бачили лише найближчі.

Петро Примаченко дуже переймався через пожежу в місцевому історико-краєзнавчому музеї, де зберігалися роботи Марії Примаченко. На щастя, всі роботи української художниці вціліли. А картину «Квіти виросли коло четвертого енергоблоку» зі знищеного російськими загарбниками музею продали на аукціоні Благодійного фонду Сергія Притули за 500 тисяч доларів.

Він каже, що саме бабуся прищепила любов до малювання, адже завжди хвалила та підказувала.

Читати також