Рівне Медіа

Розпочалися чотириденні збори водіїв спеціальних транспортних засобів Рівненського гарнізону (ФОТО)

З 23 жовтня на базі 2-ї державної пожежно–рятувальної частини міста Рівне розпочалися чотириденні збори водіїв спеціальних транспортних засобів Рівненського гарнізону. Начальником служби безпеки дорожнього руху підполковником служби цивільного захисту Ігорем Головком та головним фахівцем відділу ресурсного забезпечення капітаном служби цивільного захисту Олегом Лагодюком зроблено акцент на вивченні наступних напрямків: практична робота з насосом спеціального автомобіля на базі МАЗ, знання правил дорожнього руху, знання керівних документів по напрямку експлуатації транспортних засобів, порядок списання паливо–мастильних матеріалів та дотримання правил безпеки праці під час роботи на спеціальному обладнанні.

По завершені теоретичної частини зборів перед присутніми водіями виступив заступник начальника Головного управління ДСНС Ігор Михальчук. Зокрема він зазначив, що від організованості й високої відповідальності водіїв залежить безаварійна експлуатація транспортних спецзасобів ДСНС, вчасний доїзд до місця виклику та оперативна доставка особового складу. Він попередив про недопущення дорожньо-транспортних пригод та порушення транспортного законодавства, а також наголосив про підтримання серед водіїв високої транспортної культури та їхню безпосередню відповідальності за життя та здоров'я учасників дорожнього руху. Усім учасникам зборів Ігор Лонідович побажав плідної роботи і міцних знань.

По закінченню навчання особовому складу було представлено спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль на базі Ford Ranger.

За інформацією пресслужби ДСНС України в Рівненській області

Читати також