Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Розрив аневризми: рівненські медики врятували життя жінці і доставили в медзаклад у столицю

1 грудня бригада «швидкої» транспортувала 39-річну пацієнтку з підозрою на вертебробазилярну недостатність до КП «Рівненський обласний спеціалізований Диспансер радіаційного захисту населення».

Під час огляду та проведення діагностичних заходів у жінки було виявлено розрив аневризми, субарахноїдальний крововилив.

 «Був ризик повторного крововиливу. Пацієнтку необхідно було негайно оперувати. Такі хірургічні втручання проводяться в інституті нейрохірургії ім. А.П.Ромоданова», - зазначила лікар-невролог КП «Рівненський обласний спеціалізований Диспансер радіаційного захисту населення» Марія Легка.

Лікарі медичного закладу спільно з адміністрацією Рівненського обласного Центру ЕМД та МК прийняли рішення негайно транспортувати хвору до Києва, щоб там її прооперували фахівці.

Адміністрація «швидкої» та працівники відділу виїзної консультативної допомоги оперативно організували транспортування 39-річної пацієнтки до столиці.

О 19:45 автомобіль відділу виїзної консультативної допомоги вирушив до Києва з хворою, яка перебувала у стані середньої важкості. Її під пильним наглядом супроводжували лікар-анестезіолог нейрохірургічного відділення Рівненської ЦМЛ Андрій Русак, анестезист Ольга Заруцька та водій «швидкої» Олександр Блащук.

2 грудня пацієнтку з діагнозом аневризма середньої мозкової артерії успішно прооперували у столичному інституті нейрохірургії ім. А.П.Ромоданова. Наразі життю жінки нічого не загрожує. Це стало можливим завдяки швидкій реакції медиків, які негайно доставили пацієнтку до Києва.

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.