Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Розстріляли і переїхали танком: на Київщині знайшли тіла двох молодих чоловіків

Учора, 4-го травня, у селі Рудня-Тальська на Київщині правоохоронці ексгумували тіла двох чоловіків. Їм було лише по 22 та 23 роки. Про це повідомили у Нацполіції. 

Зазначається, що 25-го лютого російські окупанти розстріляли їх транспортний засіб. У цей момент у авто було двоє людей. Та на цьому загарбники не зупинились і переїхали автомобіль танком. 

Поліцейські Іванкова, за участі прокурора та судмедексперта, провели огляд трупів. Наразі тіла молодиків забрали родичі для перепоховання у селі Мирча Бучанського району.

Читати також

18.05.2022 Загарбники планують знести «Азовсталь» у Маріуполі і зробити там паркову зону

"У «ДНР» планують знести Азовсталь. Навіщо? У ЗСУ скоро з’являться сили для деокупації Маріуполя; росіяни превентивно знищують важливий для України промисловий комплекс", - зазначає міськрада. На її думку, загарбники хочуть стерти будь-яке нагадування про героїчний подвиг українських військових, а також не зацікавлені у відновленні та розвитку Маріуполя, бо для них це лише "територія для кримського коридору". Водночас у міськраді нагадали, що комбінат "Азовсталь" - це унікальний металургійний комплекс повного циклу, який забезпечує 10 тисяч робочих місць, мільярди доларів валютних надходжень та податків, 7 тисяч тонн високоякісної сталі, 6 млн тонн чавуну, 4,5 млн тонн металопрокату. Своєю чергою радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що в ОРДО збираються "поновити роботу ММК ім. Ілліча. Та знести Азовсталь. На місці якого побудувати паркову зону".