У Малолюбашанській громаді є "Народознавча кімната клубу с. Борщівка", де зберігають старовинний традиційний одяг, речі щоденного побуту, яким понад сотню років.
Про це місце розповіли в Управлінні культури і туризму Рівненської ОДА в межах проєкту "Рівненщина на смак".
"Історико-культурна спадщина України надзвичайно багата. В основному вона зберігається в музеях чи народознавчих кімнатах, де можна не лише побачити, а й почути чи торкнутися до речей традиційного побуту наших предків, одягу, вишитих речей, відчути дух та силу української історії та культури", - ідеться в повідомленні.
У народознавчій кімнаті клубу с. Боріщвка, окрім вишитих рушників, наміток, скатертин, можна побачити різні речі побуту: ступи, скриню, ліжко, колиску, бочки, постоли, глечики, глиняний посуд, дерев’яні ложки й ще безліч унікальних і цікавих речей із столітньою історією.
"Наше завдання – не втрачати, а берегти та популяризувати знання правильного застосунку традиційного одягу. То хай ніколи не переривається та золота нитка життя, якою вишивали наші бабусі свою і нашу долю на рушниках! Збережімо ті надбання української культури, які ще можна зберегти!", - зазначають наприкінці.