Рівне Медіа

Рятувальникам Рівненщини розповіли, як можна реалізувати свої права

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від  26 вересня  2018 року №681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» та окремого доручення ДСНС України від 01.10.2018 року №В-149 «Про виконання Плану заходів ДСНС України з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права»  сьогодні в Головному управлінні  ДСНС України у Рівненській області проведено лекції та бесіди з особами начальницького складу та працівниками  з питань реалізації і захисту прав людини.

Начальником  юридичного сектору Головного управління підполковником служби цивільного захисту Олександром Мітчуком ознайомлено присутніх із засадами роботи Європейського суду з прав людини та представлено для перегляду документальний фільм про роботу Європейського суду з прав людини.

Юридичним сектором Головного управління також підготовлено та прочитано лекцію на теми: «Обмеження під час надзвичайного стану: орієнтири щодо застосування статті 15 Європейської конвенції з прав людини», де було висвітлено аспекти судової  практики Європейського суду з прав людини щодо розгляду справ про порушення європейськими країнами ст.15 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод», ратифікованої Україною 17.07.1997 року «Відступ від зобов?язань під час надзвичайної ситуації».

До уваги присутніх було також запропоновано юридичним сектором Головного управління  виступ  на тему «Реалізація і захист прав людини, у тому числі учасників Антитерористичної  операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб і постраждалих у наслідок зазначеної операції. Операція об?єднаних сил».

Підсумком заходу став перегляд короткометражної  стрічки «Емігрант»,  на створення якого кіноаматорів Полтавщини надихнув 15 Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини, що з 13 по 24 листопада 2018 року проходив у місті Полтаві. Стрічка розповідає про нехтування роботодавцем трудовими правами людини, правом на гідні і справедливі умови праці, гідність і повагу у суспільстві та спонукає  трудового емігранта шукати кращої долі.

Повідомляє Головне управління ДСНС України у Рівненській області

Читати також