Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Санкції зачепили понад 86% російських компаній

Колаж 24 Каналу

Санкції Заходу торкнулися майже 9 з 10 компаній у Росії. Частина цих компаній була змушена повністю зупинити свою діяльність.

Про це свідчить доповідь "Моніторинг поточного стану бізнесу", яку підготував апарат уповноваженого при президенті Росії із захисту прав підприємців Бориса Титова, передає 24 Канал.

Як санкції "вбивають" російські компанії

  • Робота 86,8% компаній у Росії порушена запровадженими санкціями.
  • 77,4% компаній запевняють, що адаптувалися до санкцій або сподіваються це зробити.
  • Водночас 11,7% не змогли пережити наслідки санкцій і зупиняють бізнес. Деякі повністю, деякі частково.

В опитуванні брали участь керівники та власники 6 тисяч компаній із 85 регіонів Росії.

Абсолютна більшість російських компаній (67,1%) повідомила про економічний спад:

  • з них понад 29% відчули зниження виручки;
  • ще майже 30% повідомили про серйозний спад;
  • а 7,1% повідомили про кризу.

- Найзначніша проблема – спад попиту, далі йдуть дефіцит оборотних коштів та касові розриви, розрив ланцюжків поставок та складності доставки з імпорту, – йдеться у доповіді.

Цікаво, що більш ніж половина підприємців вважають дії уряду Росії недостатніми в умовах санкційного тиску. Така ж кількість вважає, що Росії потрібна нова економічна модель.

ЄС схвалив шостий пакет санкцій

На компанії з країни-агресорки чекають ще більші випробування, адже ЄС нарешті схвалив шостий пакет санкцій, який не могли узгодити понад місяць.

Він включає в себе часткове нафтове ембарго, оскільки передбачає тимчасове звільнення з-під ембарго нафтопровідної нафти з Росії. Також у санкційних пакет увійшли відключення найбільшого російського банку Сбербанку від міжнародної системи SWIFT, заборона російських мовників у ЄС та розширення санкційного списку з осіб.

Незабаром розпочнеться робота над сьомим пакетом санкцій проти Росії. Але він не включатиме газове ембарго, про що вже попередили кілька лідерів країн ЄС,


https://economy.24tv.ua/sanktsiyi-zachepili-ponad-86-rosiyskih-kompaniy_n1991983

Читати також

03.07.2022 "Четвертий батальйон взяли в полон свого комбата": окупант розповів про дезертирство в армії рф

У перехопленні окупант розповідає дружині про велику кількість поранених. Оскільки їхній підрозділ тільки-но вийшов із серйозного бою. А в сусідньому підрозділі командира, який хотів втекти, затримали його підлеглі: «Четвертий батальйон, вони взяли в полон свого комбата. Примусили з ними бути, щоб не зй… (втік). Тому що в них там трьохсотих дох… (багато). Ми вчора також машини завантажили. Вже напоготові валити. Команда надійшла, стояти далі. Вчора більше двадцяти чоловік трьохсотих росіян вивезли».

03.07.2022 У полоні окупантів перебувають 8 представників місцевої влади

Це чиновники із Запорізької, Херсонської та Харківської областей. Станом на 2 липня у полоні російських військових перебувають: Євгеній Матвєєв – Дніпрорудненський міський голова Олександр Шмиголь - Вільхівський сільський голова Олександр Бабич – Голопристанський міський голова Ігор Колихаєв - Херсонський міський голова Валентина Костенко – Великокопанівський сільський голова Дмитро Ляхно - Горностаївський селищний голова Сергій Хільченко – Хрестівський сільський голова Петро Збаровський – Новотроїцький селищний голова. Зазначається, щ, на жаль, інформація про звільнення з полону Голопристанського міського голови Олександра Бабича не підтвердилася.

03.07.2022 Понад 10 тисяч маріупольців перебувають у в`язницях ОРДЛО - мер

- Мирні, цивільні жителі були затримані окупантами та направлені до місць позбавлення свободи. Відомо, про чотири такі тюрми: дві у Єленівці, Донецькому СІЗО та Макіївці, - пише Бойченко. За його даними, люди перебувають у жахливих та нелюдських умовах, як у концтаборі. Закриті у тісних камерах 2 на 3 метра по 10 людей. Маріупольці майже не отримують воду та їжу. Їх не водять на вулицю. Вони не мають жодного доступу до нормальної медичної допомоги та піддаються різним формам катування – від психологічної до фізичної. Він закликав Міжнародний Червоний Хрест та ООН звернути увагу на незаконне утримання цивільних жителів міста. Застосувати усі можливі інструменти для отримання списків ув‘язнених. Домогтися, щоб наразі вони отримали гідні умови перебування. Та спільно працювати над визволенням кожного маріупольця.