Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Сарненська райрада просить мільйон гривень на кисень для "ковідної" лікарні

Сарненська районна рада просить в обласної ради виділити мільйон гривень на встановлення системи обладнання інфекційного відділення Сарненської райлікарні. Відповідне звернення направили голові облради Сергію Кондрачуку. 

- На тижні відвідав місцеву лікарню. Відкривають 90 "ковідних" ліжкомісць та просять 1 млн на розводку кисню... Історія така ж, як і в багатьох інших колишніх районних, а тепер переважно міських лікарнях нашого краю: проєкт "на кисень" був ще у 2020 році. Розраховували на державні 15 мільйонів. Але не дочекалися, бо ці кошти тоді ніхто не використав і вони повернулися у держбюджет, - пише Сергій Кондрачук.

За йог словами, на забезпечення киснем ліжок потрібно понад 2,8 мільйона гривень. Основну суму готові виділити з міського бюджету, а 1 мільйон не вистачає, тож просять в обласної ради. 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.