Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Селищна рада з Рівненщини хоче мати свій логотип: на автора найкращого чекає грошовий приз

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Виконавчий комітет Демидівської селищної ради оголошує конкурс на логотип громади.Прийом робіт триває з 15 липня 2021 року до 16 серпня 2021 року (включно). На переможця чекає грошова винагорода у розмірі три тисячі гривень.

У Конкурсі можуть брати участь як фізичні, так і юридичні особи. Конкурсні роботи надсилаються або подаються на розгляд в електронному та друкованому вигляді за адресою: 35200, смт Демидівка, вул. Луцька, 3 або на електронну адресу [email protected].

До участі в Конкурсі допускаються конкурсні роботи, які включають такі елементи візуальної ідентифікації громади: емблема (графічні елементи, образи, шрифти, кольорові рішення).

До конкурсних робіт обов’язково додається заявка з відомостями про автора, що включають: прізвище, ім’я, по батькові, вік, місце роботи (навчання), місце проживання, контактні телефони та електронна адреса.

18 серпня 2021 року – засідання  оргкомітету —  визначення переможця на основі критеріїв оцінки та голосуванням.

24 серпня 2021 року – оприлюднення конкурсних робіт на сайті Демидівської селищної ради та нагородження переможця.

Кожен учасник може подати необмежену кількість робіт.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.