31.01-01.02.2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 11 та Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 18 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) для юнаків. За перемогу змагались 22 учні 9 класу та 24 учні 11 класу закладів освіти області. Повідомляє сайт Освіта Рівненщини. |
|||
Найкращі результати показали команди Радивилівського району - 3 переможці, Гощанського Дубенського, Рівненського районів, м. Дубно - по 2 переможці.
|
|||
По 2 призери підготували педагоги Вознюк Сергій Мефодійович та Захарчук Олександр Петрович. |
|||
Переможці олімпіади: |
|
|
|
9-ий клас |
|
|
|
Луцюк Ілля Володимирович |
Микитицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенської районної ради |
1 місце |
Готюк Михайло Іванович |
Кулаков Богдан Миколайович |
Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов |
1 місце |
Ляхович Василь Хомич |
Романюк Владислав Вадимович |
Тучинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Гощанської районної ради |
2 місце |
Галайчук Михайло Михайлович |
Дем'янчук Владислав Вікторович |
Великовербченська загальноосвітня школа I - III ступенів Сарненської районної ради |
2 місце |
Гоч Василь Петрович |
Данилюк Влас Юрійович |
Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради |
2 місце |
Юхимчук Василь Дмитрович |
Приймак Дмитро Васильович |
Сестрятинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Радивилівської районної ради |
2 місце |
Гуменюк Василь Миколайович |
Мусієвич Віталій Олексійович |
Рівненська гуманітарна гімназія |
3 місце |
Опанасюк Роман Олександрович |
Бондар Дмитро Михайлович |
Костопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 8 Костопільської районної ради |
3 місце |
Киріша Олександр Васильович |
Якимчук Владислав Сергійович |
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради |
3 місце |
Дерех Андрій Богданович |
Мордас Павло Анатолійович |
Великожолудський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Володимирецької районної ради |
3 місце |
Якимчук Юрій Сильвестрович |
Трофімчук Ілля Володимирович |
Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" |
3 місце |
Захарчук Олександр Петрович |
11-ий клас |
|
|
|
Демчук Іов Вячеславович |
Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради |
1 місце |
Вознюк Сергій Мефодійович |
Усік Руслан Андрійович |
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради |
1 місце |
Момоток Юрій Володимирович |
Романюк Владислав Олександрович |
Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6 |
2 місце |
Панасюк Василь Васильович |
Пархомчук Юрій Сергійович |
Підгаєцька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Млинівської районної ради |
2 місце |
Рудик Анатолій Антонович |
Романюк Роман Володимирович |
Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П . Г. Стрижака Радивилівської міської ради |
2 місце |
Вознюк Сергій Мефодійович |
Кобернюк Мирослав Валентинович |
Комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Бугринської сільської ради Гощанського району |
2 місце |
Крутій Володимир Анатолійович |
Мосійчук Денис Ігорович |
Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" |
3 місце |
Захарчук Олександр Петрович |
Дученко Андрій Олександрович |
Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради |
3 місце |
Базан Юрій Олегович |
Голоденко Сергій Вікторович |
Соснівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Дубенської районної ради |
3 місце |
Панчук Олег Андрійович |
Матвійчук Павло Юрійович |
навчально-виховний комплекс "Сіянцівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дитячий садок" Острозької районної ради |
3 місце |
Ковальчук Іван Костянтинович |
Михалець Михайло Васильович |
Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 |
3 місце |
Булачок Віктор Павлович |
Онишків Тарас Орестович |
Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 |
3 місце |
Погонець Ігор Петрович |