Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Шакирзян пропонує не преміювати керівників міста на період дії воєнного стану

Відповідний проєкт рішення, секретар Рівненської міської ради опублікував у соціальній мережі фейсбук, а також на сайті міської ради. Згідно із текстом документу преміювання будуть позбавлені і сам секретар, і міський голова, його заступники, а також керівники департаментів, управлінь, відділів та служб.  

Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян також додав, що у військовий період не може йти й мови про премії, коли вся країна, волонтери та представники бізнесу віддають останнє на потреби країни: 

“Мною підготовлений відповідний проєкт рішення, де чітко прописано, що на час військового стану не може навіть йти мови про премії для міського голови, його заступників, інших вищих посадових осіб виконавчого комітету, включаючи і керівників департаментів та управлінь. Єдиним, справедливим виключенням мають залишитися рядові працівники, адже їх заробітні плати ніколи не були високими, як і їхні премії, а натомість, часто - основний тягар щоденної кропіткої роботи лежить саме на них.Однак і тут мають бути дотримані адекватні граничні ставки”, - зауважив Віктор Шакирзян. 

Нагадаємо, напередодні в місті розгорівся скандал з розпорядженням міського голови Рівного Олександром Третяком, який у березні преміював директорів департаментів та управлінь на 180 %, а їх заступників - на 140%. Після цього Віктор Шакирзян виступив із заявою про позачергове засідання Рівнеради, на якому закликає депутатів обмежити преміювання вищих керівників структурних підрозділів Рівненської міської ради.

Читати також