Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

«Шанхай з центру міста треба виносити»: мер Рівного хоче зробити ринок меншим

Вчора у Рівному під час засідання міськвиконкому продовжили термін роботи ярмарку на прилеглих до центрального ринку вулицях ще на півроку. Не всі члени виконкому схвалили це рішення, оскільки отримують скарги від мешканців будинків, під вікнами яких влаштовують стихійну торгівлю.

Міський голова Рівного під час ефіру на Радіо Трек заявив, що було б неправильно залишити без роботи сотні продавців, однак торгівлю необхідно впорядкувати.

– На наступне засідання було доручено викликати власників ринків, які беруть кошти у продаців. Вони мають надати звіт куди йдуть ці кошти, маємо пропрацювати план дій на дорожню карту. Вулиці Шевченка, Полуботка поступово мають відкриватися. Ринок має зменшуватися, а працівники мають заходити на територію самого ринку, адже там маса вільних місць. Але всі одностайні у тому, що цей «шанхай» з центру міста треба виносити, – зазначив мер Рівного.

У планах міської влади та урбаністів відкрити вулиці Шевченка, Полуботка та Пересопницька для руху транспорту, а також забезпечити там паркомісця.

Читати також