Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

«Ще два тижні тому я не вірив ні в коронавірус, ні у вакцинацію»: відео з реанімації ковідного відділення лікарні Рівного

Рівненська блогерка Олександра Ковальчук і ведучий Юрій Габдулхаков  відзняли соціальний ролик на тему вакцинації від коронавірусу.

За задумкою, вони хотіли посидіти в кафе, але там потрібен був сертифікат про вакцинацію. Такого в них не було. Тоді Юрій зазначає, що коронавірусу не існує. На що Олександра провела йому екскурсію у реанімації ковідного відділення. 

Один із пацієнтів говорить:

"Ще два тижні тому я не вірив ні в коронавірус, ні у вакцинацію, ні в що. Поки не потрапив сюди. Тут серед тяжко хворих вакцинованих немає". 

Блогерка запевнила, що відзнялась у ролику на добровільних засадах. 

"Мені ніхто не платив, я з радістю долучилась до зйомки даного ролику, аби просто показати вам, як виглядає той епіцентр, в якому зараз перебувають лікарі. Зараз, під час пандемії, вони, як ніхто інший, потребують нашої підтримки!", - написада Ковальчук.

"Covid - хвороба, яку не можна ігнорувати. Все набагато складніше, ніж здається на перший погляд. Вакцинуватись чи Ні - це рішення кожного", - прокоментував ролик Юрій Габдулхаков.

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.