Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Ще одна громада з Рівненщини планує перейти ПЦУ

фото - Фейсбук

Сергій Кондрачук на своїй сторінці у Фейсбук розповів про перехід релігійної громади Здолбунівщини до Помісної церкви:

«…Ніщо не зупинить ідеї, час якої настав».
Ну що ж, на Здолбунівщині, як то кажуть, «перший пішов».

Буквально декілька хвилин тому закінчилися парафіяльні збори (відповідно до п.9,10 Статуту) релігійної громади Казанської Ікони Богоматері парафії Рівненської єпархії Української Православної Церкви села Урвенна Здолбунівського району.

На зборах розглядалося питання щодо переходу вищезазначеної релігійної громади до єдиної, помісної, канонічної (визнаної Константинополем) Православна Церква України (тобто приймалося рішення про зміну підлеглості). 

Присутні - 58 членів релігійної громади. «За» перехід в ПЦУ - 58 осіб, присутніх на парафіяльних зборах (одноголосно; відповідно до Статуту УПЦ, членство в релігійній громаді НЕ фіксоване). Рішення прийнято.

Наразі немає позиції стосовно цього рішення, ухваленого на парафіяльних зборах, настоятеля храму о. Андрія (Остапюка). Він або підтримає прагнення і волевиявлення своєї пастви, разом з нею приєднається до Православної Церкви України та надалі залишатиметься правити у храмі Казанської Ікони Богоматері села Урвенна, або громада буде просити Рівненську єпархію призначити їй нового настоятеля.

Читати також