Рівне Медіа

Що обов`язково повинне бути на новорічному столі рівнян?

Напевно, не тільки дорослим, але й багатьом дітям відома приказка: «Безкоштовний сир буває тільки у мишоловці». Звичайно ж, Білому Пацюкові дуже сподобається, якщо на вашому новорічному столі буде сир та всілякі салати або гарячі страви, закуски із його додаванням.

Ще ваш новорічний стіл обов'язково повинен включати досить прості нехитрі овочеві салати. Та й щоб приготувати закуску, можна використовувати картоплю, буряк і морква, які так любить Білий Щур. Із цих овочів можна приготувати багато всього самого найрізноманітнішого і дуже смачного. Або просто використовувати овочі у якості прикрас.

Це буде просто, недорого, але можна приготувати надзвичайно смачно. Ви також можете розбавити овочі такими продуктами харчування, як крабові палички, яйця, м'ясо, мідії, креветки. Тут не треба надто вже викручуватись. І проявляти свою кулінарну фантазію. Адже Білий Щур - невибагливий ласун.

І на гарнір у якості гарячого можна подавати як запечену картоплю, так і рис із овочами, булгур, запечені овочі у маринаді, картопляні крокети або по-французьки. Рецепти у духовці, закуски й салати можуть бути всілякі. 

Щур буде задовольнятися, якщо йому подадуть запечену індичку, сьомгу або форель. Якщо вам потрібно приготувати щось дуже швидко, зробіть бутерброди із червоною ікрою. Запечіть на гаряче у духовці рибку.

Приготуйте салати із сиром, яйцями та крабовими паличками. Таке легке поєднання страв із овочевими та фруктовими нарізками на вашому новорічному столі, безумовно, дуже сподобається Білому Пацюкові. Ви навіть можете приготувати звичайне олів'є. Головний секрет - правильно подати його, про що ми поговоримо із вами дещо пізніше.

Білий Щур буде задовольнятися різними овочами, фруктами, всілякими видами сирів, ковбаси та м'яса, різної рибою. Щур навіть не відмовиться від солодощів і випічки, тому на вашому новорічному столі можуть бути всілякі десерти, печиво, цукерки.

До речі, китайський Новий рік вступає у силу в суботу, 25 січня 2020 року. А єврейський відзначається із вечора 18 вересня до вечора 20 вересня. А ось у нас в Україні Новий рік відзначається двічі: у ніч із 31 грудня на 1 січня та з 13 січня на 14-те.

Джерело

Читати також