Рівне Медіа

Що подивитись в Острозі: ТОП-4 цікаві локації

Острог - невеличке туристичне місто в Рівненській області, в якому є на що подивитись. Тож, пропонуємо декілька цікавих аргументів, чому варто поїхати в стародавнє містечко. Тут становлено туристичні вказівники, то ж ви точно знайдете дорогу до всіх пам'яток. А в Туристично-інформаційному центрі та музеях міста можна безкоштовно отримати туристичну мапу.

Тут можна побачити вдвічі більше барбаканів ніж в Кракові. Тим більше, острозькі барбакани відрізняються особливою культурністю та начитаністю. В Острозі є Нова (Кругла), Луцька вежі, а також Татарська, яку нещодавно стали називати Культурним барбаканом (на фото).  

Ви зможете прогулятися в стінах першого вищого навчального закладу в Східній Європі, відкритого в ХVI столітті – Національний університет «Острозька академія». Щоправда, п’ятсотлітні стіни не збереглися, але деяким понад 200 років. Також можна побувати в підземеллях академії.

Можна побачити Велику Синагогу в Острозі – справжнього фенікса, що піднялася з руїн і стала ще прекраснішою. Вона є однією з найбільших та найдавніших в Східній Європі.

А також неодмінно потрібно побувати на Замковій Горі. Колись неприступна і оточена укріпленнями гора, тепер радо зустрічає гостей міста. І як можна здогадатися з назви, саме там знаходиться серце міста – Острозький замок - Державний історико-культурний заповідник м. Острог ХІV столітті. А також гору варто обійти з усіх боків, адже знизу відкривається чудовий вид на замок та укріплення!

В Острозі є чимало музеїв: книги та друкарства, нумізматики, музеї в академії, замку тощо. 

Залізнична станція «Острог» знаходиться за 15 км від міста. Якщо ви плануєте подорож поїздом, врахуйте цей момент. Від станції до міста регулярно курсують маршрутні таксі з 6:00 до 22:00.

Читати також