Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Щоб не було, як із Польщею: кордон України та Білорусі посилено контролюють на Рівненщині

Фото з відкритих джерел

Днями на кордоні Білорусі та Польщі напружилась ситуація через біженців із Близького Сходу. У Міністерстві оборони Польщі заявили про оголошення бойової готовності на кордоні з Білоруссю.

Є побоювання, що біженці можуть рушити з Білорусі в Україну, зокрема, і через кордон з Рівненською областю. Його протяжність – понад 218 кілометрів.

Через це у Рівненській ОДА відбулася чергова координаційна нарада за участю керівництва області, військових та силових структур щодо обстановки на кордоні із Республікою Білорусь. 

Згодом на сайті ОДА повідомили, що охорону державного українського кордону в Рівненській області здійснюють у посиленому режимі.

 Прикордонна служба і Служба безпеки України, національна поліція та нацгвардія, обласна влада та інші відомства на постійному на зв’язку. Ситуація наразі стабільна.

 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.