Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Шестаков про гру із "Динамо": "Знаю, що ми могли зіграти значно краще"

Нападник рівненського Вереса Михайло Шестаков прокоментував гру команди у матчі проти Динамо (0:3):

- Дуже хотіли зачепитися за очки у цій грі. Це виглядало цілком реально до того моменту, як призначили пенальті у наші ворота. Тим паче, суперник не реалізував одинадцятиметровий.

Але потім пропустили другий гол, одразу третій - гру було зроблено. 

Знаю, що ми могли зіграти значно краще. Потрібно, звичайно, віддати належне супернику. Динамо - чемпіон. Хороша команда. Рівень майстерності футболістів вищий. Вони навіть швидше пристосувалися до цього поля і реалізували свої моменти. 

Хочу подякувати нашим вболівальникам за прекрасну підтримку. В будь-яку погоду вони поряд з нами. Ми усією командою їм за це вдячні. 

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.