Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Шестеро абітурієнтів Рівненщини набрали максимум на ЗНО

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

На інформаційних сторінках учасників ЗНО вже є всі результати. Найвищі бали (200) отримали 15 учасників з Волинської області, 41 - з Львівської області, 6 - з Рівненської області.

У Львівській області і місті Львові випускників з такими балами нагороджують грошовими преміями. Мерія Львова прийняла рішення про те, що кожний і кожна з учасників отримають по 5 тисяч грн. і по 10 тисяч ті, хто набрали 400 балів. 

Щиро вітаємо випускників, їхніх педагогів, керівників закладів освіти з високими нагородами. Так тримати!

За інформацією ЛРЦОЯО

Читати також

19.08.2022 У Рівне вперше привезли партію вакцини проти COVID-19 Johnson & Johnson

Згідно з інструкцією вакциною можуть щеплювати лише людей віком від 18 років. "Препарат рекомендований для тих, хто ще не вакцинувався. Цих людей запрошуємо в першу чергу. Він показаний також для тих, хто має цукровий діабет, онкологію, тих, хто отримує хімієтерапевтичне лікування, чи цитостатичні препарати. Людей після 60 років, а також тих, хто має хронічні захворювання легень, бронхіальну астму, хронічний бронхіт", — пояснив Микола Долик. Також крім вакцини Johnson & Johnson, для рівнян доступна вакцина CoronaVac. Додаом, що через воєнний стан центри вакцинації та тимчасові пункти щеплень ТРЦ, залізничному вокзалі, драматичному театрі та адмінбудівлях Рівного, закриті. Щеплення можна зробити у медзакладах міста.