Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Шість років боровся за життя: помер доброволець із Рівненщини, якого поранили неподалік Донецького аеропорту

Другого червня пішов із життя доброволець, артилерист «Правого сектора», учасник російсько-української війни Роман Кубишкін.

Він родом із міста Дубно.

22-го лютого 2015-го року він отримав тяжке поранення в селищі Піски під Донецьким аеропортом. Більше шести років він боровся за життя. Однак, днями помер.

«Увесь цей час він був по госпіталях із тяжким пораненням днями помер. Останнім часом він знаходився у Клеванському госпіталі», - повідомив нашим журналістам керівник правого сектора в Рівненській області Руслан Іванчук.

На сторінці благодійного фонду допомоги ветеранам та військовим Повернись живим повідомили, що того дня, у свій законний вихідний, Роман напросився на позиції. Під час обстрілу у бліндаж потрапили два снаряди. П'ятеро бійців отримали поранення. Двоє – загинули на місці.

"Романа вважали "двохсотим", бо замість голови у чоловіка було суцільне місиво. Командир у лікарні - упізнав його лише по особистих речах. У Романа не було частини головного мозку, через що він весь цей час був у важкому стані. Неодноразово за його життя боролися найкращі лікарі. Але він жив. Вчора ввечері, 2 червня 2021 року, серце Романа зупинилося", - йдеться у повідомленні.

Перед цим була тривала дороговартісна реабілітація, у серпні 2016-го він був переведений до Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни.

Прощання із Героєм російсько-української війни відбудеться завтра, 4 червня, у місті Дубно о 13-й години на майдані Незалежності.

Читати також