Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Шкідливі звички молодих дівчат, про які вони шкодують в сорок років

Фото з відкритих джерел

Хто з нас замислюється про стан здоров'я в двадцять років? В молодості хочеться веселитися і радіти життю, і часом так захоплюєшся, що вже до сорока років багато жінок шкодують про те, що дозволяли собі стільки вольностей. Сьогодні ми поговоримо про п'ять шкідливих звичок молоді, про які майже всі потім шкодують, інформує Ukr.Media.

Людський організм, звичайно, вміє відновлюватися, але все ж дещо назад не повернеш. Отже, на що треба звернути увагу в двадцять років, щоб не завдати великої шкоди здоров'ю?

Солодощі в раціоні

Велика кількість цукру і регулярне вживання швидких вуглеводів позначається і на здоров'ї, і на зовнішності. Через черговий з'їдений смаколик в організмі трапляється викид інсуліну, а організм починає від нього нібито захищатися, і з часом стає просто нечутливим. На тлі цього виникає те, що лікарі називають інсулінорезистентністю, а пізніше вона може перейти в діабет другого типу (якщо є й інші негативні фактори, які цьому сприяють).

Надто суворі дієти

Дуже часто дівчата зловживають дієтами, намагаючись скинути зайві кілограми. Коли тобі двадцять років, вага йде досить просто, тому всі вони виявляються дуже ефективними. Але варто пам'ятати, що кілограми випаровуються швидко і легко, але і так само легко повертаються. При цьому дієти негативно позначаються на метаболізмі дівчини і у неї порушується обмін речовин. Іноді можуть з'явитися проблеми зі шлунком. У жовчному міхурі теж відбувається чимало змін: через застій жовчі можуть сформуватися камені. Але це не єдині проблеми: ще можуть з'явитися запори і здуття живота.

Дефіцит вітамінів в організмі

Щоб наше тіло нормально функціонувало, у жодному разі не можна допускати дефіциту мінералів і вітамінів. Як це контролювати? Своєчасно здавати аналізи і потім коригувати раціон, ґрунтуючись на отриманих результатах. На жаль, дуже мало дівчат займається цим в двадцять років.

Велика кількість смаженої і копченої їжі в раціоні

Вся їжа, для приготування якої потрібні високі температури, перевантажує ваш організм. Йдеться про ті самі страви, які нам подобаються своєю апетитною скоринкою! Це і смажена картопля, і картопля фрі, і копчена скумбрія, і оладки, приготовані на великій кількості олії. У всіх цих продуктів високий глікемічний індекс, що не тільки призводить до стрибка цукру в крові, але і має ряд інших негативних наслідків. Через велику кількість смаженої і копченої їжі в раціоні жіноча шкіра втрачає еластичність і з'являються зморшки, а м'язи і суглоби втрачають рухливість і гнучкість.

Зрозуміло, всім можна їсти і смажене, і копчене, але тільки не потрібно зловживати цими смаколиками! Все добре в міру.

Відсутність режиму сну

Ну хто в молодості лягає і встає в той самий час? Хіба буде двадцятирічна дівчина замислюватися про те, що потрібно лягти спати в один день, щоб прокинутися на наступний? Тобто заснути бажано о десятій або одинадцятій вечора. Вечірки, напружене навчання і просто бажання провести час з коханою молодою людиною змушують геть забути про режим сну. І якщо це не виправити в найближчі роки, то недосип відіб'ється на жіночій зовнішності. Річ у тім, що саме вночі в організмі виробляється мелатонін, який відповідає за збереження нашої молодості, і саме тому так важливий здоровий сон в темний час доби! Від цього залежить те, як ви будете виглядати через пару десятків років.

Тепер ви знаєте, про які шкідливі звички шкодують жінки в сорок років! І якщо вам зараз двадцять, починайте піклуватися про себе, щоб в майбутньому радіти і зовнішньому вигляду, і стану здоров'я.

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.