Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Школярі Рівненщини можуть позмагатись за краще есе і отримати подарунок від суду

Фото з відкритих джерел

З нагоди професійного свята – Дня працівників суду, Північно-західний апеляційний господарський суд оголошує конкурс на краще есе.

Учать у ньому можуть брати школярі старших класів. Теми:

  • для учнів 8-9 класів загальноосвітніх шкіл Рівного та Рівненської області на тему «Чому ми говоримо про права людей, а не про обов'язки?»;
  • для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл Рівного і Рівненської області на тему «Суд якої юрисдикції важливіший (кримінальної, адміністративної, господарської, цивільної)?».

Конкурс проводиться на добровільних засадах і є відкритим. До участі в конкурсі запрошують учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів Рівного та області.

Роботи учасників разом із реєстраційною анкетою потрібно подати до 7 грудня 2021 року, скерувавши їх на поштову адресу Північно-західного апеляційного господарського суду (вул. Яворницького, 59, м. Рівне, 33001) чи електронну пошту [email protected] , з приміткою «Конкурс »), або подати особисто у канцелярію суду/корпус, що знаходиться поруч прохідної.

Докладніше про умови конкурсу – у Положенні.

Нагородження переможців відбуватиметься з висвітленням цієї події, а також кращих конкурсних робіт на офіційному веб-сайті суду та сторінці суду у мережі Фейсбук.

Читати також

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.