Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Школярі з Рівного, які читали реп про мову, розповіли, як відбувались зйомки

Учні 10-го класу 28-ї школи в Рівному зачитали патріотичний реп про рідну мову. Усе це вони відзняли на відео та самі змонтували. Після цього ролик опублікували.

Відео підірвало мережу.

Текст написала вчителька української мови школи №28 Тетяна Кирилецька.

«Таке враження, що це не з нами відбувається. Так швидко це було написано. На колінці буквально»,- зазначила вона.

Учні розповіли журналістам "ТСН", як відбувались зйомки:

«Ми хотіли, щоб це було молодіжно і щоб це було по-сучасному. Ми відразу зрозуміли, що треба. Ми розуміли, що треба якісь класні, крутезні переходи», - розповіла Христина Чіркова.

 «Ми прийшли в неділю в школу, нам виділили приміщення , ми там записували десь хвилин 40-50», - каже Владислав Жуков.

«Ми слів не запам’ятали чучуть, було важко при зйомках, ми дещо заплутались у словах», - згадує Максим Петринчук.

За декілька днів ролик набрав більше півмільйона переглядів.

 

Читати також

04.02.2023 На Рівненщині перше підприємство заключило контракт на імпорт електроенергії

Відтепер підприємство може безперебійно забезпечувати себе електрикою. Більше того, такий крок підприємства дозволяє знизити навантаженість на систему енергопостачання області. - Це гарний механізм для інших підприємців Рівненщини. Адже, незважаючи на те, що імпортна електроенергія у середньому дорожча на 70%, переваги очевидні. Наприклад, для «Кроноспана» - це додатковий ресурс, який становить більше половини загального обсягу споживання електроенергії підприємством, - зазначає Віталій Коваль. Алгоритм отримання електроенергії із зовнішніх джерел для бізнесу передбачає укладання угоди з оператором ринку, який самостійно закуповує електроенергію та узгоджує з Укренерго ланцюжок поставки кінцевому споживачу. За детальнішою інформацію звертайтеся в Департамент економічного розвитку ОДА за номером телефону +380673621997 або на електронну пошту [email protected] До речі, підприємство «Кроноспан» - перше в Україні, хто заключив імпортний контракт на електроенергію.