Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Шмигаль: в Україні ціна на газ залишиться без змін

Ціна на газ для населення залишиться без змін, на рівні 8 гривень за кубічний метр. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на засіданні Уряду, повідомляє прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, пільгова ціна діятиме і для підприємств, які виконують життєво важливі функції для забезпечення обороноздатності держави.

Також в окремому рішенні Уряду йдеться про те, що місцевим органам влади та комунальним підприємствам на час дії воєнного та надзвичайного стану в Україні не підвищувати тарифи на комунальні послуги.

Читати також

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.