Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Сидів у снігу біля будинку: у Здолбунові небайдужі люди врятували лебедя

У Здолбунові мешканці багатоквартирного будинку виявили у своєму дворі лебедя. Птах сидів у снігу та виглядав знесиленим.

Жителька будинку Марія Григулич опубілкувала пост-прохання допомоги. 

"Що з ним робити, сидить лебідь у мене на участку", - написала жінка.

У коментарях здолбунівчанка зазначила, що місця, де б можна було перетримати лебедя, у неї немає, адже живе на 3-му поверсі.

Користувачі соцмережі радили насипати птаху зерна та звернутись до зоопарку. Згодом жінка написала, що лебедя забрав на перетримку місцевий мешканець Андрій. Птаха завезуть на Нетішинське водосховище, де часто зимують лебеді.

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.