Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Сироті з Рівненщини придбали будинок (ФОТО)

Олеся із села Зелене, що на Дубенщині, отримала будинок від держави. Дівчина у 2012-му році набула статусу дитини позбавлена батьківського піклування. 

Придбаний будинок має 77,5 м2 загальної площі, з них житлової – 49,7 м2. За координації та підтримки Привільненської сільської ради в будинку проведено роботи з облаштування сучасної системи опалення та водопроводу.

Варто зазначити, що на черзі на покращення житлових умов, придбання житла в Привільненіській громаді перебуває 8 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Житло придбане в відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України №877 від 15.11.2017року «Про порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання життя та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування».

Читати також

27.01.2022 У Дубні закривають на карантин усі школи та дитсадки

У Дубні, що на Рівненщині, через стрімкий ріст захворюваності закривають усі школи та дитячі садочки. Про це повідомляють у Дубенській міськраді. - У зв'язку з цим управлінню освіти та відділу культури і туризму міської ради доручено призупинити освітній процес в усіх закладах освіти та культури міста, незалежно від форми власності, в тому числі Дубенського МНВК міської ради, окрім роботи Інклюзивно-ресурсного центру міської ради, з 27 січня 2022 року до стабілізації епідситуації, - йдеться у повідомленні.