Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Сиротою залишилась 10-річна донька: у поліції розповіли деталі вбивства жінки у Рівному

У Рівному тривають пошуки громадянина Туреччини, якого підозрюють в умисному вбивстві жінки. 

Нагадаємо, вчора у поліції повідомили, що в орендованій квартирі на вулиці Волинської Дивізії було виявлено тіло 38-річної жінки зі слідами крові на голові.

Після прибуття на місце події слідчі оглянули квартиру та виокремили ряд доказів вбивства. 

Як повідомив начальник кримінальної поліції Рівненщини Сергій Крошко, покійна систематично спілкувалась із громадянином Туреччини. Відомо, що 1 листопада жінка пішла у справах, та сказала рідним, що скоро повернеться. Коли до вечора рівнянка не з'явилась, її сім'я забила на сполох. 

Жінку розшукували, однак коли стало відомо про вбивство та встановлено особу загиблої - то родині повідомили страшну звістку.

"Встановлено особу підозрюваного. На 90 відсотків, а може і більше, є обгрунтовані підстави, що це він вчинив. Є ряд обставин, є ряд доказів, які дають нам можливість бути впевненим в цьому. Є відеоматеріали, які вилучені поряд у сусідньому під'їзді. Ми фіксуємо їхній прихід разом, його вихід без неї через годину", - повідомив Сергій Крошко.

Як зазначив пан Крошко, жінку вбили шляхом кількох ударів по голові тупим предметом. Знаряддя вбивства наразі не знайшли.

Попередньо відомо, що підозрюваний не мав постійного місця заробітку. У соцмережі він знайомився із самотніми жінками, які і допомагали йому фінансово.

Крім того, з метою конспірації, чоловік змінив зовнішність - постригся та побрився. 

Як зазначили у поліції, у жінки залишилась 10-річна донька. Також вона була заміжня за іноземцем - громадянином Німеччини, який наразі виїхав на батьківщину.

Ми писали раніше: У Рівному розшукують турка, який убив жінку в орендованій квартирі

Читати також