Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Скільки коштує черешня на ринку у Рівному та звідки її привозять (ФОТО)

На рівненських вулицях усе частіше можна побачити містян з пакунками черешень — на центральному ринку саме розпочався продаж цих плодів, тож до уваги покупців пропонується великий асортимент вибору улюблених сезонних фруктів.

 

Покупцям пропонують плоди різних сортів, розміру та солодкості, їх ціна варіюєтся від 50 гривень за кілограм до 150 гривень за кілограм. 

За 150 гривень можна придбати великі (близько 1,5 см в діаметрі) солодкі м`ясисті черешні яскравого червоного відтінку. 

За 50 гривень можна придбати черешні невеликого розміру, насиченого червоного кольору, але не виключено, що вони матимуть певні дефекти: пом`ятість, сухість.

Середня ж ціна черешень становить 60-80 гривень за кілограм: ці плоди солодкі, середнього розміру, без дефектів. Наприклад, за 65 гривень ми змогли придбати кілограм черешень сорту Чкалов.

Найбільше черешень привозять з Одеської області та Закарпаття, можна знайти і місцеві плоди з Рівненщини. Одна з продавчинь навіть зазначила що продає черешні з Мелітополя. На запитання, як їх привозять з тимчасово окупованого Мелітополя, усміхнено відповідає:

"Якось провозять, не знаю".

Читати також

03.07.2022 Білоруські військові вчаться зводити понтонні переправи біля кордону з Рівненщиною

- На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил республіки білорусь на ротаційній основі продовжують виконувати завдання з прикриття білорусько-українського кордону в прикордонних районах Брестської та Гомельської областей. Проводяться тренування з наведення понтонних переправ, - йдеться у повідомленні. Разом з тим, наголошується, що ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.

03.07.2022 У Рівному 12-річна переселенка плете патріотичні обереги військовим

- Військовий дуже радів і був розчулений ледь не до сліз. І дівчинка раділа. Ось лише емоції стримувала. Цьому її навчив місяць життя в окупації… Марія та її мама Оксана – з містечка Пологи Запорізької області. Тато - нині в ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення рф тато відразу пішов у військкомат, а дівчинка, її мама і бабуся залишилися вдома утрьох. Вони пережили вибухи, вуличні бої, окупацію, відсутність світла, зв’язку і доступу до новин. У рідному місті пробули до квітня. Потім евакуювалися до Рівного. Нині Марія та Оксана допомагають у волонтерському штабі у драмтеатрі. Патріотичні браслети можна придбати там. Донат на розвиток доброї справи – 100 гривень. Кошти потрібні для витратних матеріалів. Дівчинка й надалі плестиме синьо-жовті сувеніри, які оберігатимуть наших захисників.