Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Скільки на Рівненщині померло людей, які мали щеплення від коронавірусу

Фото з відкритих джерел, ілюстративне фото.

Нині в Рівненській області зареєстровано понад 120 тисяч випадків інфікування коронавірусом. Найефективнішим способом захиститись від тяжкого перебігу цієї хвороби вважають вакцинацію.

У Рівному щеплення можна зробити у центрах і пунктах вакцинації у різних куточках міста.

У відповідь на запит «Рівне Медіа» в обласному центрі контролю та профілактики хвороб (лабораторний центр) повідомили, що станом на перше грудня 1970 жителів краю, які були вакциновані однією дозою вакцини, захворіли на COVID-19.

Госпіталізовано людей із коронавірусом серед вакцинованих хоча б однією дозою – 103, вакцинованих двома дозами – 111.

Також станом на початок грудня померлих від коронавірусу серед щеплених однією дозою вакцини  було 18. Переважна більшість – із Рівненського району- 12. Ще 3 випадки зареєстрували у Дубенському, 2 у Сарненському та один у Вараському районах.

У лабцентрі додали, що померлих від коронавірусу серед щеплених двома дозами вакцини – 16. Це мешканці трьох районів області: Дубенського – 3, Рівненського – 12, Сарненського – 1.

Проте, жодну смерть фахівці не пов’язують із вакцинацією.

До слова, станом на 1 грудня серед повторно інфікованих COVID-19 госпіталізовано - 45, а померло - 22.

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.