Рівне Медіа

Скільки рівнян отримали допомогу у центрі зайнятості минулого року?

322 учасники АТО та понад півсотні переселенців були працевлаштовані у 2018 році за сприяння служби зайнятості Рівненщини

Послуги Рівненської обласної служби зайнятості активно продовжують отримувати учасники антитерористичної операції на Сході країни та переселенці з тимчасово окупованих територій і АР Крим.

Із числа військовослужбовців, які брали участь в АТО, послугами у 2018 році скористались 1132 безробітних, з них мали право на отримання допомоги по безробіттю 937 осіб. Всього у січні-грудні 2018 року із цієї категорії працевлаштовано 322 особи, проходили професійне навчання 118 осіб, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 51 особа. Профорієнтаційними послугами скористались 1047 безробітних.

З початку цього року послуги служби зайнятості отримували 132 внутрішньо переміщені особи. Мали статус безробітного 91 особа, з них отримували допомогу по безробіттю 66 осіб. Працевлаштовано 48 переселенці, проходили професійне навчання 20 безробітних, 5 осіб брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру.

«Станом на 1 січня 2019 року послуги обласної служби зайнятості продовжували отримувати 18 безробітних із числа внутрішньо переміщених осіб та 350 безробітних з числа учасників АТО» - повідомив директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

Більше інформації тут https://rov.dcz.gov.ua/analitics/66

Повідомляє Рівненський обласний центр зайнятості

Читати також