
У Вараському районі внаслідок ДТП травмувалися матір із неповнолітньою донькою.
Про це повідомляють у поліції Рівненщини.
Повідомлення про потерпілих в ДТП у селі Краснопілля, що на Володимиреччині, надійшло на спецлінію 102 сьогодні о 10-тій годині.
Слідчо-оперативна група ВП №1 Вараського РВП попередньо з’ясувала, що 46-річна водійка скутера не впоралася із керуванням і допустила падіння двоколісного на асфальтове покриття. Унаслідок автопригоди травми та забої різних частин тіла отримали кермувальниця і пасажирка — 15-річна донька.
Без посвідчення водія, шоломів та на незареєстрованому скутері. В результаті — обох учасниць автопригоди каретою «швидкої» доставили до медзакладу.
Під час огляду місця події транспортного засобу на місці події поліцейські не виявили. У рамках кримінального провадження, відкритого за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, проводяться невідкладні слідчі дії та розшукові заходи для встановлення місця знаходження скутера.