Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Сміттєпереробні заводи та очисні споруди у кожному місті: як будуть відбудовувати Україну

Ілюстративне фото

В Україні вже планують, як відбудовуватимуть інфраструктуру зруйнованих окупантами міст.

Зокрема, прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що під час відновлення населених пунктів будуть акцентувати на  «зеленій» економіці. Таким чином, у кожному місті будуть створювати сміттєпереробні заводи та нові якісні водомережі і очисні споруди.

Шмигаль розповів про три етапи відновлення країни:

Перший – це оперативне відновлення під час бойових дій. Вікна, двері, дах будівель. Зруйновані мости замінюються понтонними мостами, тимчасово латаються дороги, відновлюється залізниця.

Другий – після завершення воєнних дій. Інвентаризація збитків, розробка проєктно-кошторисних документацій, узгодження із партнерами. На цьому етапі також потрібно розселяти людей, купувати наявне житло, робити замовлення на будівництво наступного.

На третьому – уряд зосередиться на «зеленій» економіці. У кожному місті має бути сміттєпереробний завод, якісно відновлені мережі, має бути якісна питна вода й водовідведення, очисні споруди. Нас буде цікавити «зелена» економіка, менше викидів на підприємствах.

Читати також

21.05.2022 Путін у глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти - Буданов

- Путін в абсолютному глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти. Він не може перемогти з об’єктивних причин. І щоб зупинити це, він повинен визнати, що Росія зовсім не така сильна і велика держава, яку він хотів зобразити. Водночас, мене дивує російська дурість. З усіх варіантів, які були у путіна перед початком війни, він обрав найжорстокіший і найгірший варіант. Російські фахівці неодноразово попереджали його, що цей варіант останній, і його потрібно дуже ретельно оцінювати. Тепер ми бачимо результат”, – сказав Буданов. Також він підкреслив, що Україна воюватимме, доки з її території не будуть вигнані усі російські війська. “Я не знаю жодних кордонів, крім кордонів 1991 року”, – сказав генерал-майор Кирило Буданов, маючи на увазі рік відновлення незалежності України. “Хто може змусити Україну заморозити конфлікт? Це війна всіх українців, і якщо хтось у світі думає, що може диктувати Україні умови, за яких вона може або не може захищатися, то він серйозно помиляється”, – додав він. Під час інтерв'ю він зазначив, що для прискорення контрнаступу Україні терміново потрібні ракетні комплекси середньої та великої дальності, великокаліберна артилерія та ударна авіація. “Ми ведемо війну на своїй території. Якщо хтось вважає, що у нас повинні бути обмеження щодо використання деяких видів озброєння, я хотів би нагадати, що Росія тут використовує абсолютно всі види озброєння, які є у неї, від крилатих ракет, які запускають з підводних човнів, до стратегічних бомбардувальників. Тут застосовано весь спектр російської зброї, окрім ядерної”, – зауважив генерал-майор Буданов.