Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

"Сніжна" доба на Рівненщині: до яких сіл області не їдуть маршрутки

За останню добу в Рівненській області випало чимало снігу, який спричинив незручності із рухом автомобілів, як вантажних, так і легкових.

Журналісти «Рівне Медіа» поцікавились на центральному автовокзалі та на автостанції «Чайка», яка ситуація із пасажирськими перевезеннями нині в області, чи є ускладнення із доїздом до певних населених пунктів.

Начальник автовокзалу «Рівне» Павло Мінчук розповів, що проблем на маршрутах через погодні умови нині немає. Єдине – вчора не було останніх рейсів у напрямку Садових ділянок.

«Такого, щоб деякі напрямки не їздили, то немає. Вчора була інформація, що останніх рейсів на Садові ділянки не було, і в тому напрямку. А так всі рейси виконуються без змін. Затримок немає, всі по розкладу їдуть, немає ніяких і скарг від пасажирів, все нормально, - сказав Павло Мінчук.

На автостанції «Чайка», на яку з’їжджаються із півночі Рівненської області, теж все в нормі. Єдине – водії Гощанського напрямку звертались до дорожників через нерозчищені дороги.

«Перебоїв не було, але вчора на вечір скаржились водії, бо ж налипав мокрий сніг, проїзна частина була складна, то дещо нарікали водії Гощанського напрямку. Навіть самі телефонували у дорожні служби і просили розчистити, самі вказували ділянки, які були проблемні. Сьогодні всі в рейсі. Точково є зриви, але явно вони не з погодними умовами пов’язані. Є що прибувають із запізненням у пару хвилин прибували, але збоїв чи сказати, що напрямок чи населений пункт чи район був відрізаний, такого немає, що не може не радувати», - зазначив Олександр Рашкевич.

На завтра, 15-те грудня, опадів не передбачється. На дорогах збережеться ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі -3..-8°, вдень -3+2º. А 16-го грудня – місцями невеликий сніг, мокрий сніг та дощ.

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.