Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Собака Зара з Ірпеня, фото якої облетіли весь світ, приїхала у Рівне

Українські військові врятували у місті Ірпінь собаку, яку були змушені залишити господарі. 

Про це написав Сергій Притула.

Собаку знайшли 29 березня бійці 72-ої бригади в Ірпені. Вона була в замкненій хаті. Хата побита від обстрілів. На столі лежали її документи. Це різеншнауцер, 6 років, звуть за документами Баварія.

"Собаку з оперативним черговим 72-ої бригади (це наш Тоха) у розбитому будинку зняли журналісти Reuters і Deutsche Welle, відео розійшлися соцмережами. Фото собаки українського фотокора Гліба Гаранича почали перепощувати у твіттері і Фейсбуці. Дісталося навіть США", - пише ведучий та волонтер.

Хлопці привезли собаку до волонтерського штабу, де вона переночувала. Одна із волонтерок взяла собаку додому. Однак, на третій день їй зателефонувала власниця собаки Тетяна, бо побачила фото собаки в соцмережах. Вона з сім’єю (4 дітей) зараз в Рівненській області. Виявилося, собаку насправді звуть Зара. Її евакуювати не встигли, бо тікали від обстрілів всімох в одній машині з Ірпеня. Зара просто не помістилася.

Родина попросила подбати про собаку сусідського охоронця. Але його побили окупанти, які хотіли забратися у будинок. Чоловік тепер у лікарні, і за собакою ніхто не доглядав. Вона сама, замкнена у хаті, провела кілька тижнів, їла те, що могла знайти. Добре, що за кілька днів до війни купили 6 кг корму і він стояв у відкритому місці.

"Тепер Оля передала Баварію волонтерами, які якраз завезли до Києва гуманітарку і поверталися до Рівного. Собака поїхала до своєї родини. І от надвечір кинули фото возз’єднання. Господарі Зари подякували нам, що перетримали в себе і віддали собаку. Заїдуть до штабу за собачими (мені більше подобається слово «собачачими») документами, які ми забули передати їм. Дякую усім, хто долучився до цього хеппі-енду!", - Додав Сергій Притула.

Читати також

28.05.2022 У Дубні ремонтуватимуть залізничний переїзд: водіїв попереджають про незручності

"За повідомленням ВСП «Бродівська дистанція колії» в період з 08.00 години 30 травня до 19.00 години 04 червня проводитимуться ремонтні роботи на залізничному переїзді 101 км. м. Дубно, вул. Кременецька. Можливі тимчасові незручності у пропуску автотранспорту", - йдеться у повідомленні. Дистанцією колії пропонується об’їзд через переїзди 103 км м. Дубно вул. Залізнична та 104 км м. Дубно вул. Семидубська.