Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Сьогодні на Рівненщині школярі складають ЗНО (ФОТО)

Фото - Рівне 1

Сьогодні, 25 червня 2020 року, в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання.

Джерело: Рівне 1.

Школярі складатимуть іспит з математики. Процедура цьогорічного допуску до пункту тестування передбачає проходження температурного скринінгу й ідентифікації учасників ЗНО.

А вхід учасників до пунктів проведення дозволяється лише за наявністю документів, а також засобів індивідуального захисту: масок, антисептиків, рукавичок (за бажанням).

Окрім того, максимальна кількість учасників, які можуть перебувати в одному приміщенні, не повинна сягати більше 15 осіб.

Зокрема учасники ЗНО на пункті тестування Рівненського коледжу НУБіП дотримуються рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання та не створюють черг.

Нагадаємо, що учасники, які з поважних причин не можуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Школярі, які не проживають безпосередньо у населеному пункті, де проходитиме ЗНО, дістаються до визначеного місця організовано автобусами.

Костопільська міська рада повідомляє, що 125 одинадцятикласників закладів загальної середньої освіти Костопільського району, які виявили бажання пройти ЗНО з математики, шкільними автобусами вирушили до пунктів тестування у м.Березне.

Читати також