Рівне Медіа

Сьогодні у Рівному депутати зберуться на комісію з питань міського господарства

фото ілюстративне

Сьогодні, 18 листопада 2019 року,  у понеділок, о 14:00 год. в каб. 410 (вул. Соборна, 12-А) відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства (голова постійної комісії Н. Поліщук).

Порядок денний засідання постійної комісії з питань міського господарства:

 1. Про затвердження Програми «Енергодім Рівне» на 2020-2023 роки. (Паладійчук С. Б. – секретар міської ради, Васильчук С. М. – заступник міського голови)
 2. Про звіт про виконання бюджету міста Рівного за 9 місяців 2019 року. (Шульга В. О. – начальник Управління бюджету і фінансів)
 3. Про зміни до бюджету міста Рівного на 2019 рік. (Шульга В. О. – начальник Управління бюджету і фінансів)
 4. Про створення постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води у м. Рівному. (Сахнюк Я. О. – начальник Управління житлово-комунального господарства)
 5. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Рівного та надання згоди на передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області новозбудованих каналізаційних та водопровідних мереж «Будівництво кварталу житлової та громадської забудови на вулицях Костромська та Гагаріна в м. Рівному» ІІ черга перший пусковий комплекс. (Кушнір С. О. – начальник Управління капітального будівництва)
 6. Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів. (Поліщук П. В. – начальник архівного відділу)
 7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Солідарність, 2» земельної ділянки на вул. Курчатова, 12 (на земельній ділянці розташоване нерухоме майно). (Таргоній С. Г. - начальник Управління земельних відносин)
 8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Лермонтова, 5» земельної ділянки на вул. Лермонтова, 5 (на земельній ділянці розташоване нерухоме майно). (Таргоній С. Г. - начальник Управління земельних відносин)
 9. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в постійне користування ОСББ «М. Хвильового 3» земельної ділянки на вул. Миколи Хвильового, 3 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. - начальник Управління земельних відносин)
 10. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Сагайдачного-2» земельної ділянки на вул. Гетьмана Сагайдачного, 2 (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. - начальник Управління земельних відносин)
 11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування ОСББ «Новий устрій» земельної ділянки на вул. Небесної сотні, 16 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. - начальник Управління земельних відносин)
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Романа Шухевича, 26-А та передачу її в оренду ТОВ «Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. - начальник Управління земельних відносин)
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Андрія Мельника, 26 та передачу її в оренду ТОВ «Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. - начальник Управління земельних відносин)
 14. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Бурштинове» земельної ділянки на вул. Шевченка, 81 (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. - начальник Управління земельних відносин) з виїзду
 15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування ОСББ «Рідна оселя – 14» земельної ділянки на вул. Клима Савура, 14 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. - начальник Управління земельних відносин) з виїзду
 16. Різне.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення

виконавчого комітету Рівненської міської ради

Читати також