Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Сьогодні у Рівному поліція перевірятиме громадські місця: осіб без масок штрафуватимуть

Від сьогодні набирає чинності Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби».

Про це повідомляють у патрульній поліції Рівненщини.

Відтак, статтю 44-3 доповнено частиною другою наступного змісту: «Перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно».

Зазначене порушення тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 170 до 255 гривень.

Крім того, внесеними змінами до статті 222 КУпАП органам Національної поліції надано право розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 44-3 КУпАП, тобто виносити постанови на місці.

Правоохоронці звертають увагу, що у першу добу поліцейські спочатку інформуватимуть про вчинене правопорушення, вимагатимуть невідкладного його припинення, а у разі відсутності адекватної реакції на зауваження – штрафуватимуть.

У подальші дні постанова виноситиметься одразу після зафіксованого правопорушення.

Читати також