Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Солодкий привіт: у Рівному в СІЗО принесли підозрілий маковий рулет (ФОТО)

У Рівному в слідчому ізоляторі виявили цікаву знахідку. Для одного з ув’язнених принесли посилку, в якій, на перший погляд, нічого підозрілого не було. 

Та при ретельному огляді працівники установи виявили в станочках для бриття порошкоподібну речовину білого кольору невідомого походження. Ззовні вона нагадувала наркотики, тож про це повідомили ЗМУ МЮ, Рівненську обласну прокуратуру, районне управління поліції ГУНП.

На місце події прибула слідчо-оперативна група Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області та здійснила першочергові слідчі дії.

А вже через декілька днів була не менш цікава передачка. Тоді у кімнаті для прийому посилок під час поверхревого огляду пакунку для одного з ув’язнених також виявили підозрілу білу речовину. 

Її заховали у маковий рулет. На місце події також викликали слідчих. 

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.