Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Спалив живцем та присипав землею: на Львівщині вбивцю валютника засудили на 13 років

На Львівщині обвинуваченого у вбивстві валютника засуджено до 13 років неволі.

Про це повідомляють у прокуратурі Львівської області.

За публічного обвинувачення прокурорів Львівської обласної прокуратури Стрийський міськрайонний суд визнав винним та засудив до 13 років позбавлення волі 42-річного мешканця Трускавця за фактом вчинення розбійного нападу та вбивства з корисливих мотивів (ч. 4 ст. 187, п. 6 ч. 2 ст. 115 ККУ).

Досудовим розслідуванням встановлено, що засуджений, працюючи таксистом, неодноразово підвозив потерпілого, який також проживав у Трускавці і співпрацював з багатьма пунктами обміну валюти.

Як стало відомо, під надуманим приводом – обміну значної суми в іноземній валюті – засуджений зустрівся із потерпілим. Вони сіли в авто, за кермом якого був нападник і поїхали на вигадану зустріч.

На виїзді із Трускавця автомобіль з’їхав з головної дороги і зупинився у безлюдному місці, де нібито мав і відбутися обмін коштів. Чоловіки вийшли з машини, після чого таксист несподівано завдав потерпілому два удари гострим предметом у грудну клітину та поперек.

Забравши у потерпілого гроші, нападник відтягнув його у лісосмугу, скинув у яму, облив легкозаймистою рідиною та підпалив. Потерпілий на той момент був ще живим та зазнав опіків середньої тяжкості. Згодом засуджений засипав його землею.

Загальна сума награбованого становила майже 2 млн грн.

Суд підтримав принципову позицію прокурорів, визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у виді 13 років позбавлення волі.

Читати також