Рівне Медіа

Список найгірших господинь по знаку Зодіаку

Фото - відкриті джерела

Зірки здатні визначати типові риси характеру людини. Нещодавно астрологи склали список найгірших господинь серед знаків Зодіаку.

Досі існує думка, що всі дівчата і жінки, крім своїх професійних обов'язків, мають бути берегинями домашнього вогнища. Однак далеко не всі з них погоджуються. На ділі лише одиниці представниці прекрасної статі люблять готувати і прибиратися.

Овен

Жінки-Овни теж не славляться своїм умінням підтримувати господарство. Всі їх знання про будинок ніколи не застосовуються на практиці. Такий стан речей дуже часто дратує супутника життя. Через це в сім'ї можуть бути конфлікти.

Близнюки

Жінки, що народилися під цим знаком, вважають за краще харчуватися в ресторанах. Вони дотримуються думки, що прибирання і готування просто не створені для них. Через це брати на себе роль «господині» часто доводиться чоловікові.

Водолії

Аналогічними властивостями володіють Водолії. Вони люблять замовляти їжу в найближчому ресторані і вважають будь-які справи по дому занадто буденними. Через це їх життя дуже часто нагадує нескінченний «творчий порив».
 

Читати також