Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Спорткомплекс на Макарова готовий майже на половину, але проект хочуть скоригувати

Вчора під час засідання постійної комісії Рівненської обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків обговорили розподіл бюджетних коштів на реконструкцію важливих соціальних об'єктів та спрямування залишків на ті об'єкти, які вже готові, але ще не введені в експлуатацію.

Голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук закцентував увагу на будівництві спорткомплексу на вул. Макарова у Рівному. Йдеться про 1,4 млн грн, які, відповідно до переліку об’єктів, пропонується спрямувати на коригування проєктно-кошторисної документації.

- Спорткомплекс розпочали будувати у 2018 році. На певному етапі, коли стан готовності об’єкта становить 39%, було вирішено, що потрібно коригувати ПКД. Вдумайтеся – ми майже наполовину збудували об’єкт, а тоді коригуємо проєкт і, вочевидь будуємо вже щось нове. А потім збудуємо, і скажемо, що знову потрібно коригувати? Взагалі не бачу логіки, - зауважив голова облради.

Питання щодо будівництва спорткомплексу порушив і депутат обласної ради Роман Стасюк, наголосивши, що його зокрема цікавить загальна вартість, у яку обійдеться будівництво, а також подальше утримання спортивної зали.

Враховуючи висловлені зауваження, депутати підтримали пропозицію Романа Стасюка і погодили спрямування видатків бюджету розвитку на будівництво об’єктів, де роботи вже виконано на 100%, і є необхідність отримання сертифікатів про введення в експлуатацію.

Пропозиції щодо інших об’єктів члени комісії планують довивчити та розглянути на наступному засіданні, яке відбудеться 9 лютого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вартість будівництва спорткомплексу на Макарова перевищить пів мільярда

Читати також