Спортсмен із Рівненщини став чемпіоном України зі стрільби з лука

Спортсмен із Рівненщини Михайло Усач здобув золоту та срібну нагороди на командному чемпіонаті України зі стрільби з лука, який проходив 2–6 травня у Чернівцях.

Про це повідомила Рівненська обласна організація ФСТ «Динамо» України.

Як зазначається, в особистому заліку Михайло здобув золоту медаль.

У складі мікст-команди разом із Вікторією Вітковець він виборов срібло.

Попереду на Михайла чекають нові виклики — участь у Чемпіонаті Європи 2026 у Туреччині.