Гирьовики із Сарненської громади підкорили Європу.
Про це повідомили у міській раді.
Як зазначається, з 14 по 17 травня в англійському місті Йорк проходив Чемпіонат Європи з гирьового спорту. Ці престижні змагання зібрали понад 320 найсильніших атлетів з усього континенту, і представники Рівненщини гучно заявили про себе на європейському помості.
У складі збірної Рівненську область представляли п'ятеро спортсменів, серед яких троє — вихованці Сарненської громади.
- Іван Макаренко — виборов "золото" у ваговій категорії до 78 кг;
- Оксана Рабош — здобула "золото" у ваговій категорії до 68 кг;
- Ольга Макаренко — посіла почесне третє місце у категорії до 63 кг.
- Ще одне історичне досягнення для України та Сарненської громади: Оксана Рабош вперше виконала надскладний норматив Майстра спорту України міжнародного класу (МСУМК), - йдеться в повідомленні.