Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Стало відомо, хто будуватиме 50-метровий басейн у Рівному

Минулого тижня відбувся аукціон на вибір виконавця з будівництва 5-метрового басейну біля спортшколи олімпійського резерву на вулиці Коновальця у Рівному. 

Про це повідомляє За чесний тендер

Аукціон виграло ПП "Модена" з пропозицією трішки менше ніж 190,5 млн.грн. Після певних формальностей із фірмою мають підписати договір.

Їх "конкурентом" було ТОВ "ІБК Промжитлобуд", фірми майже не конкурували, лише один раз знизивши початкові пропозиції на мінімальний крок у 0,5%.

Подібний сценарій був і на тендері по будівництву хірургічного корпусу, що відбувся нещодавно, зауважують активісти. 

- Схоже у рівненських посадовців нові фаворити. ПП "Модена" заснована більше 20 років тому, згідно з реєстром, власником є Олександр Анатолійович Кучерук.

На тендерах фірма працює давно активно в різних куточках України. Але замовлення на суми понад 100 млн.грн почала брати вперше, - пишуть у За чесний тендер. 

Якщо додати басейн та хірургічний корпус, то обидва об’єкти вартуватимуть близько 474 млн.грн. Обидва мають бути здані до кінця наступного 2023 року.

Щоправда, у тендера на хірургічний корпус обллікарні держаудитори виявили певні порушення при проведенні тендеру, і тепер його скасують та оголосять по-новому.

 

Читати також